Albumy z piosenkami

Dołącz do wybranej aplikacji specjalnie przygotowane albumy (zestawy) piosenek

Od ulubionej klasyki, po piosenki z najnowszych list przebojów. Repertuary dobrane dla każdego w każdym wieku: dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla dziewczyn i chłopców. Wszyscy mogą świetnie bawić się śpiewając ulubione piosenki znanych autorów i wykonawców. Rewelacyjna zabawa muzyczna, świetna na imprezę i spotkanie z przyjaciółmi. Śpiewaj i baw się!

piosenki do aplikacji

Zabawa karaoke i Impreza Karaoke

Aplikacja_

Piosenki zostały pogrupowane w albumy (zestawy) tematyczne. Każdy zestaw zawiera paczkę od 20 aż do ponad 400 piosenek.

Albumy można dodać do dowolnej wersji aplikacji.

Jeżeli masz już wcześniej zainstalowaną aplikację Zabawa Karaoke, to instalator albumu piosenek automatycznie wykryje ją i doda nowe piosenki do repertuaru dostępnego w aplikacji. 

Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Zabawa Karaoke, to zostanie ona zainstalowana razem z pierwszym albumem piosenek. Instalując kolejne albumy  zostaną one automatycznie dodane do piosenek w aplikacji Zabawa Karaoke.

Jeżeli masz już wcześniej zainstalowaną aplikację Impreza KARAOKE, to instalator albumu piosenek automatycznie wykryje ją i doda nowe piosenki do repertuaru dostępnego w aplikacji.

Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Impreza Karaoke, to pobierz ją i zainstaluj na komputerze. Następnie dodaj  (instalując) albumy z piosenkami. Zostaną one automatycznie dodane do  piosenek w aplikacji Impreza Karaoke.

dla dzieci

Przygotowane z myślą o najmłodszych zestawy najpiękniejszych piosenek dla dzieci. Znana klasyka najlepszych autorów i ulubionych wykonawców.

W repertuarach piosenki z lubianych filmów, bajek i programów TV.

polskie przeboje

Największe polskie hity w wersjach karaoke. Same znane przeboje gwiazd! 

Doskonałe na każdą okazję piosenki biesiadne. Mnóstwo humoru i zabawy uatrakcyjni każde spotkanie z przyjaciółmi.    

Ulubiona klasyka i hity z najnowszych list przebojów.