Piosenki

Dołącz do aplikacji specjalnie przygotowane albumy (zestawy) piosenek

Od ulubionej klasyki, po piosenki z najnowszych list przebojów. Repertuary dobrane dla każdego w każdym wieku: dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla dziewczyn i chłopców. Wszyscy mogą świetnie bawić się śpiewając ulubione piosenki znanych autorów i wykonawców. Rewelacyjna zabawa muzyczna, świetna na imprezę i spotkanie z przyjaciółmi. Śpiewaj i baw się!

Jeżeli masz już wcześniej zainstalowaną aplikację Zabawa KARAOKE, to instalator albumu piosenek automatycznie wykryje ją i doda nowe piosenki do repertuaru dostępnego w aplikacji. Wtedy piosenki z instalowanego albumu znajdą się na liście zestawów piosenek w aplikacji.

Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanej naszej aplikacji Zabawa Karaoke, to zostanie ona zainstalowana razem z pierwszym albumem piosenek. Dodając (instalując) kolejne albumy z piosenkami zostaną one automatycznie dodane do zestawów piosenek w aplikacji Zabawa Karaoke.

dla dzieci

Przygotowane z myślą o najmłodszych zestawy najpiękniejszych piosenek dla dzieci. Znana klasyka najlepszych autorów i ulubionych wykonawców.

W repertuarach piosenki z lubianych filmów, bajek i programów TV.

dla dziewczynek

Piosenki wybrane specjalnie dla dziewczynek. Najpopularniejsze przeboje znanych wykonawców. 

W repertuarze także piosenki z filmów Kraina Lodu.   

polskie przeboje

Największe polskie hity w wersjach karaoke. Same znane przeboje gwiazd! 

Ulubiona klasyka i hity z najnowszych list przebojów.