Pytania i odpowiedzi

F.A.Q.

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zasadniczo Zabawa Karaoke powstała z myślą o prywatnym, domowym użytku, natomiast Impreza Karaoke jest przeznaczona dla osób które zawodowo zajmują się prowadzeniem imprez karaoke lub innych zajęć muzycznych, np. w klubach, dyskotekach, na imprezach muzycznych, w przedszkolach, szkołach, domach kultury itp.

Aplikacja Impreza Karaoke ma kilka dodatkowych funkcjonalności:

  • Obsługa dwóch ekranów: aplikacja pozwala wyświetlić panel sterowania na monitorze komputera/laptopa, a ekran z piosenkami na drugim monitorze, telewizorze, projektorze (rzutniku) multimedialnym itp.
  • Sterowanie aplikacją za pomocą jednego zwartego panela. Wszystko jest na jednym ekranie.  
  • Zmiana kolejności piosenek na playliście oraz dopisywanie imion wykonawców także w trakcie trwania innych piosenek.
  • Wyświetlenie spersonalizowanego logo imprezy w przerwach pomiędzy piosenkami.
Tak. Sama aplikacja jest całkowicie darmowa jeżeli używasz jej do prywatnych domowych celów.

Nie. Aplikacja Impreza Karaoke wraz z licencją uprawniającą do użytku komercyjnego i domowego jest do nabycia TUTAJ.   

Jeżeli chcesz zapoznać się z możliwościami i obsługą aplikacji Impreza Karaoke, to pobierz jej wersję demonstracyjną. Demo jest darmowe i dostępne TUTAJ.

Do tych celów przeznaczona jest wersja Impreza Karaoke. Jeżeli chcesz używać tej aplikacji i piosenek w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub świadczyć za jej pomocą usługi lub w jakiejkolwiek formie zarabiać za pomocą aplikacji i piosenek, to kup aplikację Impreza Karaoke. Razem z aplikacją otrzymasz licencję uprawniającą do użytku komercyjnego i niekomercyjnego. 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapytaj emailem: karaoke@avalon24.pl

lub zadzwoń: 17 856 99 12 

Kliknij TUTAJ aby pobrać darmową aplikację.

Aplikację Impreza Karaoke wraz z licencją uprawniającą do użytku prywatnego i komercyjnego można kupić TUTAJ.

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć albumy z piosenkami.

Albumy są uniwersalne, działają zarówno w wersji Zabawa Karaoke jak i Impreza Karaoke. Nie ma znaczenia którą wersję aplikacji posiadasz. Każdy album z piosenkami działa z każdą wersją aplikacji.  Instalowane albumy z piosenkami  automatycznie odnajdą posiadaną przez Ciebie wersję aplikacji i doinstalują do niej nowe piosenki.

Po instalacji, piosenki wchodzące w skład instalowanej paczki pojawią się wśród utworów dostępnych na liście piosenek w aplikacji.

Nie, ani Zabawa Karaoke, ani Impreza Karaoke nie wymagają stałego dostępu do internetu. Dostęp do sieci jest niezbędny tylko do pobrania paczek z piosenkami. Jeżeli baza piosenek zostanie pobrana wcześniej, to samo używanie którejkolwiek z aplikacji nie wymaga dostępu do internetu.

Obie aplikacje działają na komputerach typu PC z systemem Windows 8/10/11.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. W zakładce Kontakt znajdziesz formularz kontaktowy. Jeżeli wolisz telefon lub email to także zapraszamy do kontaktu.